W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się
do naszego newslettera już teraz!

Aktualności

03.08.2021 - Dłuższy urlop
Dyrekcja wydała komunikat w sprawie przedłużenia przerwy urlopowej o kolejne 3 dni i możliwości przedłużenia o kolejne dni w razie braku komponentów. Następne komunikaty podamy w poniedziałek lub wtorek.
23.07.2021 - Przerwa urlopowa
Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem pracy przed coroczną przerwą urlopową i dlatego Dyrekcja przesłała dwa komunikaty związane z przestojem. jeden dotyczy terminu przerwy a drugi odpłatności za przewozy pracownicze. Poniżej te komunikaty. My ze swej strony życzymy wszystkim pracownikom dużo słońca, wspaniałego odpoczynku i bezpiecznego powrotu z urlopu.
13.07.2021 - Od środy rusza produkcja
W dniu jutrzejszym tj. 14.07.2021 zostaje wznowiona produkcja.
09.07.2021 - Telekonferencja w sprawie postoju zakładu
Dyrekcja w dniu dzisiejszym w czasie telekonferencji poinformowała o dalszym postoju zakładu. W komunikacie wkradł się mały błąd dotyczący zaległego urlopu chodzi oczywiście o urlop z 2020 roku.
02.07.2021 - W dniu dzisiejszym
 odbyło się spotkanie w sprawach bieżących zakładu. W związku z brakiem komponentów przestój zakładu zostaje przedłużony do 23 lipca a następnie według zapisów zostanie udzielony urlop ( przerwa urlopowa zgodnie z planem). Poniżej szczegóły i daty w jakich pracownicy mogą się spodziewać uruchomienia produkcji i tym samym powrotu do pracy.
14.05.2021 - Spotkanie z Dyrekcją
W środę 12 maja odbyło się spotkanie z Dyrekcja zakładu na którym zostały przedstawione bieżące sprawy dotyczące zakładu jak również zostały ustalone dni wolne od pracy w miesiącu czerwcu i okresie przerwy remontowej.
strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9