W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się
do naszego newslettera już teraz!

Aktualności

24.01.2022 - Po dzisiejszym spotkaniu
Fiaskiem zakończyło się dzisiejsze spotkanie z Dyrekcją
23.01.2022 - Ruszyły negocjacje płacowe
W dniu 21.01.2022 roku odbyło się pierwsze z zapowiadanych spotkań w sprawie tegorocznych podwyżek
15.11.2021 - Pogrzeb Marka
Pogrzeb Marka Mazurkiewicza odbędzie się w czwartek w kościele Jana Chrzciciela w Tychach o godzinie 9:00.
15.11.2021 - Smutan wiadomośc
W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zmarł nasz przyjaciel, kolega, wieloletni Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w Fiat Auto Poland oraz członek Komisji Zakładowej naszego związku, społecznik który zawsze na pierwszym miejscu stawiał dobro innych. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje. MARKU  NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W NASZYCH SERCACH.
03.08.2021 - Dłuższy urlop
Dyrekcja wydała komunikat w sprawie przedłużenia przerwy urlopowej o kolejne 3 dni i możliwości przedłużenia o kolejne dni w razie braku komponentów. Następne komunikaty podamy w poniedziałek lub wtorek.
23.07.2021 - Przerwa urlopowa
Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem pracy przed coroczną przerwą urlopową i dlatego Dyrekcja przesłała dwa komunikaty związane z przestojem. jeden dotyczy terminu przerwy a drugi odpłatności za przewozy pracownicze. Poniżej te komunikaty. My ze swej strony życzymy wszystkim pracownikom dużo słońca, wspaniałego odpoczynku i bezpiecznego powrotu z urlopu.
strona:  1 2 3 4 5 6 7 8 9